Наповнення корпоративних платформ ⋆ NewRealGoal

Цей контент також доступний на : Русский

Наповнюємо
корпоративні
платформи

Надаємо корисний контент
адаптуємо під вашу компанію
супроводжуємо навчання

Вже допомогли понад 100 компаніям
навчити співробітників

Що ми робимо?

Знімаємо запит, вивчаємо деталі, підбираємо або створюємо навчання, знаходимо тренера або збираємо тренерську команду та запускаємо навчання.

Адаптуємо свої навчальні програми під запит компанії.

Надаємо свої відеопродукти для завантаження на платформу.

Готуємо статті, книжки, інструкції для навчання.

Надаємо тренера, який буде курирувати навчання ваших співробітників.

Створюємо нові ексклюзивні продукти для вашої компанії.

Організуємо навчання в стилі microlearning або blended із застосуванням на вашій платформі.

Якщо у вас є нова платформа, і ви все ще не знаєте, як її використовувати для навчання — ми вас навчимо.

Чому за навчанням приходять саме до нас?

Компанія NRG — єдиний провайдер корпоративного навчання, який надає послуги комплексно та мультиканально — офлайн і онлайн, в змішаних та мікроформатах.

З нами компанії клієнтів створюють індивідуальні траєкторії розвитку керівників і співробітників за допомогою тренінгових та не тренінгових інструментів.

В нашій команді ТОПові бізнес-тренери, консультанти, фасилітатори, коучі, ігротехніки, спікери, психотерапевти та креативна команда навчально-методичного хабу.

До нас звертаються, коли потрібно створити навчання для вирішення унікального бізнес-завдання. Ми завжди готові розробити та запропонувати індивідуальне рішення. За потреби, ми використовуємо нестандартні рішення, аби клієнт отримав найкращий результат з усіх можливих.

За весь час нашої діяльності ми отримали вже понад 100 листів подяки та вдячних відгуків від компаній, яким ми допомогли зробити крок вперед.

Ми зберігаємо гнучкість у виборі інструментарію і досягаємо результату, оскільки ми спираємося на практичний досвід і тренди закордонних ринків. Це особливо важливо у теперішній час — коли світ змінюється щодня.

Протягом 8 років ми представляємо Україну на всесвітній міжнародній конференції з розвитку талантів в США — ATD (Association for Talent Development). Щороку ми привозимо свіжі тренди і адаптуємо їх під реалії наших ринків, щоб кожен наш клієнт і партнер мав можливість скористатися ними.

Результат нашої роботи — нова поведінка ваших співробітників

Наше завдання не просто наповнити вашу платформу, але зробити так, щоб у вашій компанії відбулися зміни. Щоб ваші співробітники почали думати та діяти по-новому — не так як раніше. Щоб вони демонстрували нові результати, підкорювали нові вершини та протоптували нові стежки для вашої компанії.

Ми не наповнюємо платформу аби наповнити платформу. Наша мета — ваш результат.

Як це виглядає на практиці?

Існує два базові варіанти роботи.

1

Ви берете наш контент і завантажуєте його до себе на платформу для навчання співробітників. Це може бути відеокурс, запис вебінару чи іншої події. Навчання проводите самостійно, без нашої участі.

2

Ви замовляєте корпоративне навчання із залученням вашої платформи. Ми готуємо програму, проводимо навчання та закриваємо проєкт. Всі матеріали (відео, презентації, записи) залишаються у вас й після навчання.

3

Ми готуємо велику комплексну програму на кілька місяців або років. Враховуємо всі нюанси й деталі. Надаємо тренера або команду тренерів. У навчанні, використовуємо microlearning і blended.

На додаток до цих трьох варіантів, існують й інші. Все залежить від запиту. Адаптивність — це один з трендів. Ми намагаємося адаптуватися під кожного клієнта. Немає однакових компаній навіть в одній галузі, яким би підійшла однакова програма. Тому ми змінюємося і змінюємо свої формати, щоб ви стали кращими.

Використовуємо сучасні трендові інструменти

Тренінги

Підбираємо або створюємо тренінг за запитом компанії. Як правило, 70% тренінгу це практика.

Ігри

Розробляємо ігри та ігрові механіки для навчання, щоб максимально залучити учасників до процесу.

Відеокурси

Записуємо відеокурси для вашої компанії, щоб працівники проходили їх у зручний час.

Вебінари

Проводимо вебінари із записом, щоб вони залишилися на вашій платформі назавжди.

Оцінка

За необхідності ми здійснюємо оцінку персоналу за методикою HOGAN або за іншими відомими техніками.

Стратсесії

Проводимо стратсесії, щоб встановити цілі та визначити маршрут руху для навчання.

Майстер-клас

Проводимо майстер-класи, щоб поділитися з вашими співробітникам навичками, необхідними для роботи.

Книжки

Рекомендуємо або надаємо співробітникам книжки, які допомагають додатково розвиватися додатково.

Ми поєднуємо інструменти в одному механізмі навчання на вашій платформі

З цих елементів ми складаємо комплексні навчальні програми за вашим запитом та публікуємо їх на вашій платформі. В разі необхідності ми надаємо тренера або команду тренерів, які допомагають вашим співробітникам пройти навчання: мотивують, пояснюють складне, відповідають на запитання.

Крім цього, навчання на вашій платформі може чергуватися з навчанням офлайн. Це коли ми проводимо заняття в аудиторії, а після цього співробітники додатково навчаються за матеріалами на платформі та відпрацьовують навички на практиці, щоб закріпити нову поведінку.

Відгуки компаній, яких ми навчали

Водафон

Кернел

Дарниця

Універсал Банк

ДТЕК

Укртелеком

ІНТЕРПАЙП

Метінвест

Читати ще понад 100 відгуків

Давайте наповнимо вашу платформу

Будь-який шлях розпочинається з першого кроку. У випадку цієї сторінки — з першого кліку. Щоб визначити, яке навчання ми можемо розробити для вашої платформи, нам потрібно познайомитись. Для цього заповніть форму.

Ми зв'яжемося з вами, відповімо на ваші питання, обговоримо деталі та разом домовимося, яким буде наступний крок. Дійте.