Про компанію ⋆ NewRealGoal

Цей контент також доступний на : Русский

Компанія NRG (NewRealGoal)

міжнародний провайдер послуг з корпоративного розвитку та навчання

З 2007 РОКУ МИ ЗАДАЄМО ТРЕНДИ ТА СТАНДАРТИ В КОРПОРАТИВНОМУ РОЗВИТКУ ТАЛАНТІВ

Партнери компанії NewRealGoal

Чому з нами працюють найкращі компанії України

Компанія NRG – єдиний провайдер корпоративного навчання, який надає послуги комплексно й мультиканально – офлайн та онлайн, у змішаних та мікроформатах.

З нами компанії клієнтів створюють індивідуальні траєкторії розвитку керівників та співробітників за допомогою тренінгових та нетренінгових інструментів.

В нашій команді ТОПові бізнес-тренери, консультанти, фасилітатори, коучі, ігротехніки, спікери, психотерапевти та креативна команда учбово-методичного хабу.

Ми залишаємося гнучкими у виборі інструментарію та досягаємо результату, оскільки спираємося на практичний досвід та тренди зовнішніх ринків. Це особливо важливо зараз, коли світ змінюється з кожним днем.

До нас звертаються, коли потрібно створити навчання для вирішення унікальних бізнес-завдань. Ми завжди готові розробити й запропонувати індивідуальне рішення. При потребі ми використовуємо нестандартні рішення, щоб клієнт отримав найкращий результат з усіх можливих.

Привітання Андрія Станченко

Ми розуміємо, що кожна компанія унікальна за структурою та цілями. Тому ми пропонуємо комплексні рішення, які розробляємо індивідуально за запитом клієнта.

В основі кожного рішення наш досвід і розробки іноземних партнерів. Таким чином ми зменшуємо ризики, оптимізуємо ваш бюджет та підвищуємо ефективність рішень у майбутньому.

В роботі ми пропонуємо комплексні розвиваючі проєкти. Ми моделюємо їх з нуля під конкретні завдання вашого бізнесу.

Віримо та знаємо, що мета – єдине, що рухає людиною і наповнює її енергією. Тому наша місія – активізувати енергію цілей, які активізують людей, співробітників вашої компанії.

Завжди прагнемо до високої якості роботи та довгострокових відносин з клієнтами.

Почнімо розвивати ваших співробітників прямо зараз. Адже саме тому ви завітали до нашого сайту.

Дивіться, що у нас є ↓

Тренінги

Продукти та події для керівників та співробітників. Арсенал інструментів допомагає засвоїти навички, отримати нові знання та сформувати звички, завдяки яким персонал демонструє кращі результати. Кожен з продуктів можна адаптувати під реальні процеси компанії клієнта.

Ділові ігри та ігрові онлайн рішення

Не змушуйте співробітників працювати. Запропонуйте їм пограти. Гра — потужний інструмент для вирішення завдань в будь-якому бізнесі. Якщо у вашій компанії ще не було ігор, спробуйте. Вам захочеться це повторити. Ми розробляємо ігри та ігрові рішення для розвитку співробітників та керівників в компаніях.

Онлайн навчання

Створюємо онлайн-курси та відеопродукти для розвитку співробітників та керівників. Асортимент регулярно поповнюється новими рішеннями. Окрім цього, створюємо навчальні відеокурси під конкретне завдання компанії на замовлення. В процесі беруть участь спеціалісти провідних телеканалів України.

Оцінка персоналу HOGAN

Міжнародна авторитетна система оцінювання особистості в бізнесі. Допомагає прогнозувати ефективність діяльності та лідерського потенціалу за допомогою особистих характеристик людини. Та інші інструменти для розвитку компанії або вдосконалення роботи: стратсесії, консалтинг, коучінг.

Стратегічна сесія

Ефективний формат групової зустрічі співробітників компанії: власників, керівників, менеджерів, ключових співробітників чи всіх разом. На зустрічі учасники розробляють та приймають рішення, які допоможуть бізнесу розвиватись. Стратегічна сесія — чудовий інструмент для вирішення важливих завдань бізнесу.

Також на окремій сторінці ви можете залишити запит на навчання. Ми його вивчимо та зв’яжемось з вами, щоб познайомитись та обговорити деталі. Із задоволенням допоможемо вашій компанії розвиватись.

Команда

Андрій Станченко

CEO, засновник та натхненник NRG.

Анастасія Коренева

Адміністратор офлайн та онлайн

Ольга Сімоходська

Експерт з розвитку талантів

Максим Пільніков

Експерт з розвитку талантів

Світлана Семергеєва

Експерт з розвитку талантів

Євген Черватюк

Дизайнер. Чаклує над візуальною подачею матеріалів.

Юлія Протащик

Маркетолог, таргетолог, SMM-менеджер. Робить так, щоб ви про нас не забували.

Юрій Гальмаков

Маркетолог, автор, контент-менеджер. Перетворює корисні думки на зрозумілі тексти.

Для команди тренерів у нас є окрема сторінка. Запрошуємо відвідати її.

Намагаємося завжди бути разом, тому що разом ми приймаємо найкращі рішення і створюємо найкорисніші продукти.

Що робити прямо зараз?

Ми раді, що ви дочитали сторінку до кінця. Тепер давайте знайомитися ближче. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом на сторінці контакти. Або просто залиште запит на навчання. І тоді ми самі з вами зв’яжемось, познайомимось, надамо відповіді на питання та запропонуємо рішення ваших завдань.