ПИРATd-2020 — тренди корпоративного навчання ⋆ NewRealGoal

ПИРАТd-2020 — тренди корпоративного навчання

Цей контент також доступний на : Русский

Вебінар Андрія Станченко в записі

Для HR-директорів, TD керівників та тренерів всередині компаній, які хочуть, щоб їхні співробітники працювали краще.

ПирАТd

Скринька з трендами корпоративного навчання для компаній України та СНД у 2020 році

Що ви отримаєте з відео?

Дізнаєтесь, як змінити стосунки зі співробітниками та клієнтами, щоб отримувати кращі результати.

Зрозумієте, як будувати програми трансформації в компанії, щоб вдосконалювати процеси розвитку.

Побачите, які зміни відбуваються на ринку та зможете адаптуватися до них.

Познайомитесь з новими інструментами розвитку співробітників та зможете використовувати їх в роботі.

Отримаєте нові підходи та інструментарії для керування змінами в компанії та на ринку.

Зрозумієте, як використовувати ці тренди на вашому ринку, у вашій компанії.

Чому вам варто забрати собі вебінар ПирАТd

Цього року ми відвідали дві значущі події в різних кутках планети.

ПИР (Фестиваль Практики Розвитку) в Москві

Сюди приїхали експерти, тренери, вчені та лідери суміжних ринків в СНД, щоб віддати свої напрацювання та показати результат їхнього застосування.

ATD (Асоціація Розвитку Талантів) у Вашингтоні

В травні тут зібрались головні експерти світу в області навчання та розвитку людей в компаніях.

Ми взяли найкраще з цих конференцій: знання, практики й методики. З’єднали й адаптували для наших ринків, щоб віддати компаніям для розвитку.

ПИР + ATD = ПирАТd

Скринька трендів, які ми для вас підготували вже готова для впровадження. Вам лишилось тільки застосувати.

Яка цінність запакована у відео?

На конференції ATD у Вашингтоні сконцентрувалися світові тренди, які одразу готові до застосування на заході. Виступили понад 300 спікерів. кожен зі своїми корисними знаннями та інструментами. В наших реалія все це складно застосувати одразу. Наші ринки й менталітет дуже відрізняються.

+ Тому ми взяли тільки те, що можна застосувати у нас, адаптували так, щоб вам було легко працювати з цими інструментами та отримувати результати.

На ПИРі інша складність. Тут було понад 1000 виступів експертів з різних сфер. Це безліч методик й інструментів пов’язаних саме з ринками країн СНД. Якщо ви спробуєте в них розібратись або вхопитеся за все одразу — нічого не вийде. Надто багато знань та інструментів для впровадження. Увага розсіюється і складно витягнути важливе, щоб отримати користь.

+ Ми все вивчили та відібрали потужні методики з інших сфер. Адаптували їх для ринку корпоративного навчання та  розвитку співробітників.

Все, що ви отримаєте в цьому відео обов’язково потрібно запровадити в компаніях, які хочуть найближчим часом зробити крок вперед, обігнати конкурентів або міцно закріпитися на позиції, якщо ви вже у лідерах.

Відео ПИРАТd — ваша перевага перед конкурентами

Що нового ми взяли для ринку навчання й розвитку співробітників в компаніях? Кілька прикладів.

Компанія Тренінг Бутік

Компанія Тренінг Бутік розвиває тему антропології. Вони показали, як на основі книги «Корпоративне плем’я» можна приймати рішення, використовуючи дані досліджень про древні племена. В роботі з корпоративною культурою це можна використовувати, як першоджерело.

Вадим Демчог

Вадим Демчог (актор, сценарист, режисер, засновник «Школи Гри») показав, як люди можуть грати свої ролі в різних іграх. Продемонстрував розуміння ігор цікавіше й глибше — з позиції театру, режисера та актора. Показав, як гра дає навчальний й трансформаційний ефект. Це потужна практика з іншого ринку. В TD її отримати неможливо. На вебінарі ми з вами поділимось нею.

Консалтингова компанія ЕКОПСІ

Консалтингова компанія ЕКОПСІ відзначили 30 років практики. Вони посвятили доповіді тому, чому навчилися в складних проєктах. Й показали підходи, які допоможуть збагатити наш ринок.

Все це ми запакували у вебінар. І не тільки. Тут ще знання, інсайти, інструменти та методики, котрі допоможуть розвивати персонал ефективніше, швидше, якісніше.

Зробили акцент на трансформаційні проєкти

Ця подія корисна для HR-директорів та всіх, хто розвиває співробітників в компанії. Для тих, хто хоче засвоїти та застосувати нові напрямки.

В цьому вебінарі ми зробили акцент на трансформаційні проєкти та роль навчання в них. Ви дізнаєтесь, чим саме треба наповнювати такі проєкти, щоб вони були ефективними та корисними для бізнесу.

Також ви побачите тренди, в які варто вкладатися зараз, тому що вони дійсно можуть бути реалізованим. І зрозумієте, які краще не використовувати на наших ринках.

Ми отримали ці знання на конференціях, на яких виступають люди-першоджерела. Це експерти, з книжок яких ми з вами вчимося. На основі яких створюються моделі тренінгів та освітніх програм. Наприклад, Дмітрій Леонтьєв (на ПИРІ) чи Сет Годин (на АТD)
Всі свіжі знання, методики та інструменти тепер будуть у вас.

Андрей Станченко

Автор вебінару

Андрій Станченко

Бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор.

Засновник компанії NRG.

Андрій особисто був присутнім на конференціях ATD та ПИР. Поглинав знання, відбирав найкраще з того, що можна застосувати на наших ринках.

Модерував головну панельну сесію на ПИРі, на якій виступали Марк Кукушкін, Єкатеріна Водопьян, Маріна Петрова. Ставив питання, отримував важливу інформацію в експертів.

На цьому вебінарі Андрій надасть вам всі важливі тренди й техніки та розповість, як їх застосувати.

Забирайте відео, впроваджуйте знання та отримуйте результат

Більш детально про тренди ми розповідали в серії відео «Битва трендів ATD». Тут вичерпна інформація від практиків ринку, найкращі знання зі світу корпоративного навчання для впровадження у 2020-2021 роках.

Цей продукт для HR, керівників та підприємців, які хочуть, щоб їхні співробітники працювали краще, ефективніше та насолоджувались цим.

Дізнатись більше про Битву Трендів

Як отримати

Вебінар вже готовий для надсилання на вашу поштову скриньку.

Вартість вебінару — 9$

Це ціна першого кроку до трансформацій, які можуть змінити все у вашій компанії на краще.

Щоб отримати запис вебінару, заповніть форму нижче.

Регистрация на встречу

Заполните форму. Система отправит вас на страницу оплаты. После оплаты вы получите письмо с ссылкой на запись и материалы.

Ваше имя

Ваш email

Ваш телефон