Запис конференції

ATD+NRG = Амбасадори корпоративного навчання майбутнього України

Тренд-огляд головної щорічної глобальної конференції з навчання ATD-2022

Для кого? Для HR, співробітників L&D, зовнішніх та внутрішніх експертів навчання, управлінців, які вважають функцію навчання важливою.

З усього світу спеціально для бізнесу України
Частина коштів буде передана ЗСУ

Що таке ATD?

Association for Talent Development [ATD] — Асоціація розвитку талантів. З 1943 року підтримує фахівців, які розвивають знання та навички співробітників у всьому світі.

Це найбільша світова асоціація професіоналів у галузі навчання та розвитку талантів – до складу входять 35 000 членів із 120 країн.

Асоціація проводить щорічну міжнародну конференцію, виставку знань та рішень, які необхідні для залучення, розвитку та утримання талановитих співробітників у компанії. Тут щороку розбирають останні тенденції, передові методи та нові стратегії для створення та застосування навчальних програм.

ATD охоплює усі галузі. Незалежно від того, на якому ринку ви працюєте, ці знання можна застосувати у вашій компанії. Вони дають перспективу на майбутнє та готовність до вирішення нових завдань.

Компанії впроваджують ці знання, щоб створити успішне майбутнє для свого бізнесу та кожного співробітника у ньому.

Ми в компанії NRG вже 10 років поспіль беремо участь у конференції, щоб привезти в Україну найкращі методи і технології, які допомагають будувати кращий бізнес і кращу країну.

Запрошення на ATD від Андрія Станченко

Навіщо це вам?

Ми не просто будемо відновлювати Україну. Багато чого буде робитися по новому. І навчання стає критично важливим для виконання цих цілей.

Невизначеність диктують нові компетенції для лідерів та співробітників.

Старі способи не забезпечують динамічного та ефективного навчання, яке покликане потенціювати успіх бізнесу.

Українці пов’язали своє розуміння з тим, чому буде важливо навчати людей в найближчому майбутньому з новітніми підходами та технологіями, представленими на американській конференції.

Цього року віртуальну участь в ATD взяв цілий український десант. Їм є чим поділитися.

Українські експерти можуть надати імпульс всій Європі.

 • Що зміниться у їхній роботі після цього заходу?
 • Як вони зможуть використати отримані знання?
 • Що покращує у житті та роботі?

Завдяки відповідям на ці питання, ви зрозумієте, чому вчити і як саме навчати.

Зможете перезавантажити моделі навчання у своїх компаніях,

Зробите перескладання навчальних матеріалів та процесів, щоб забезпечити нову динаміку бізнесу.

Що таке ATD 2022 і яку користь ви отримаєте на цій події?

Спікери конференції

Потужна команда відомих тренерів та експертів
Андрій Станченко
CEO компанії NRG. Володар звання «Золотий Тренер з управління» у 2020 році. PhD, бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.
Олена Єлісєєва
Бізнес-тренер, коуч, психотерапевт.
Олена Нікольська
Бізнес-тренер, ігротехнік, психолог. Експерт-практик у галузі спецтехнологій у комунікації та переговорах, емоційного менеджменту, навчання та розвитку персоналу.
Наталія Аверіна
Бізнес-тренер, ігротехнік, фасилітатор, спеціаліст з оцінки персоналу методом Assessment center, що веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC.
Марина Іваненко
Марина Іваненко. Міжнародний бізнес тренер, консультант з організаційного розвитку, коуч.
Вікторія Кравченко
Партнерка та сертифікована тренерка Globiana Crossculture Academy у Східній Європі. Авторка дослідження «Як українці інтегруються в міжнародне бізнес-середовище» — 2017
Співавторка посібника «Export Step by Step» — 2016.
Альона Андронікова
CEO Moneyveo Ukraine. Founder школи бізнес освіти Growth School. Практикуючий коуч. Одна із самих впливових топ-менеджерів в сфері фінтех України та Європи. Топ 25 жінок-лідерів финтех-сфери Європи. Нагороджена Орденом королеви Анни «Честь Вітчизни».
Antonie Knoppers
Trainer, Coach, Speaker, Author, and Actor. My purpose is to help people feel more confident, be clearer in their communication, have ease and enjoyment with their presentations, and help them to inspire others!
Dr. Nadya Zhexembayeva
Recovering Academic | CEO Whisperer | Award-Winning Author | Serial Entrepreneur | 4-times TEDx Speaker | Founder & Chief Reinvention Officer, Reinvention Academy

Які теми будемо розглядати

1. Готовність до майбутнього

Залишатися допитливими та сканувати довкілля, щоб бути в курсі сил, які формують діловий світ, співробітників та їх очікування. І використовувати це в професіях з розвитку талантів.

2. Розвиток лідерства

Впливати на спільноту лідерів, які розвивають стратегію, розвиваючи таланти та створюючи потужну глобальну робочу силу.

3. Сучасне навчання менеджерів

Відкрити для себе структуру ACCEL (підзвітність, співпраця, комунікація, залучення та слухання/оцінка), щоб визначити навички, які сприяють успіху менеджера як розробника талантів.

4. Розробка навчального дизайну

Зосередитися на тенденціях та темах, пов’язаних з процесом аналізу навчальних потреб та цілей для розробки навчальних матеріалів для задоволення цих потреб.

5. Новітні технології навчання

Використовувати синхронне та асинхронне навчання, за допомогою технологічних інструментів та платформ, щоб розвивати майбутню робочу силу.

6. Реалізація навчання та закріплення навичок

Висвітлювати передачу знань та сектор розвитку талантів шляхом адаптації, персоналізації, коригування та спеціальної розробки навчальних артефактів для певних аудиторій та місць, модальностей чи платформ.

Які теми будемо розглядати

Олена Єлісєєва

Глобальні тренди в сучасному лідерстві і менеджменті та технологічне кураторство в навчанні і розвитку людей в бізнесі

 • Емоційне лідерство: як робити важкі речі та залишатися людиною?
 • Бустер резільєнтність: як розвивати адаптивність та імунітет до стресу?
 • Піраміда впливу: як працювати зі світоглядом для зміни поведінки?
 • Навчання-від-серця: поєднання гуманістичності, персоніфікації та технологічності в сучасній платформі для розвитку лідерства і кар’єрного шляху.
 • Радикальна інтерактивність: фішки та лайфхаки для залучення учасників тренінгу.

Олена Нікольська

Майндсет лідера та лідерський розвиток в українських реаліях

 • Управління змінами. Стійкі зміни - це не зміни в поведінці. Якщо ми хочемо прогресивного і якісного розвитку, то мусимо впливати не на поведінку, а на майндсет.
 • Міфи про залученість команди: коли співробітник змінює роботу, то він звільняє свого шефа. На що дійсно ми можемо впливати. Рецепти підвищення залученості.
 • Ідея зростання: чому вона небезпечна. Що насправді з нами відбувається, коли ми долаємо виклики? І чи всі падіння призводять до зростання.
 • Лідерський розвиток: підходи і формати.

Наталія Аверіна

Все заради учня: нові виклики для фахівця L&D

 • Нові реалії в сфері навчання та розвитку: гіпер персоналізація навчання, фокус на створенні робочих середовищ, що пробуджують потенціал співробітників.
 • Персоналізація навчання для підвищення результативності: приклади реалізації.
 • Tik tok для створення культури навчання.
 • Сенс, мета та приналежність, що пробуджують потенціал. Можливі рішення для HR в цьому напрямку.

Марина Іваненко

Лідерство в період турбулентності. Коучінг для зміни образу мислення. Стереотипи в комунікації.

 • Новая роль бизнес тренера. Баланс между модными трендами и настоящими обучающими стратегиями.
 • Неосознанные стереотипы в коммуникации, подборе персонала и командной работе.
 • Лидерство во время турбулентности. Восприятие рабочего место и работа с гибридными командами.
 • Коучинговый подход для изменения поведения. Почему традиционные методы влияния не всегда работают?
 • Работа с агрессивным и неэтичным поведением на рабочем месте. «Трудный» сотрудник, но ценный профессионал - как удержать и помочь изменить поведение.

Альона Андронікова

Довіра - як запорука лідерства / Інсайти глобальної конференції ATD22

 • На чому тримається лідерство?
 • Яку роль відіграє довіра у побудуванні найефективніших команд?
 • Скільки це потребує часу та інших ресурсів від топ-менеджменту?
 • Що це дає самому керівнику?

Відгуки учасників

Ось що вони говорять:

Thanks a lot for the initiative! Very valuable info and excellent presentation of it. Very well done!

Julia Oncheva, CHRO in SOFTSWISS

Дякую за підготовку конференції! В складні часи, нам потрібно далі працювати та шукати опори та мотиватори. Найбільше сподобався матеріал Елісєєвої Олени.

Віта Таран, Керівник відділу оцінки та розвитку персоналу «Пузата Хата»

Мені дуже сподобалося все то що будо. Структура, час не було води. Тільки цінні теми та ідеї. Вони мені відкликаються. Я собі зробила нотатки, а зараз ще и прези. Це фантастично. Я дивлюсь що коучинг входить в нашу сучасну на ділову сферу і я цьому дуже радію. Мені насправді сподобалось усе. Інформативно і по ділу. А далі кожен бере те що йому потрібно. Ви неймовірні та фантастичні!!!

З повагою Марія Пащенко

«Амбасадори корпоративного навчання» від NRG був як ковток чистого повітря. Цікаво було все: від матриці мудрого співчуття лідера та практик лідерської присутності до трендів персоналізації сучасного навчання. Колеги щиро ділились своїми думками та рефлексіями з конференції ATD 2022, досвідом та кращими практиками, які випробувані українською реальністю.

Загалом же, особисто для мене підтримуючими було кілька речей.

По-перше, NRG зібрав в одному просторі прекрасних людей, амбасадорів ринку, які знаходяться в різних куточках Землі, але думками та серцями з Україною.

По-друге, про тренди корпоративного лідерства, навчання, розвитку, залученості говорять – значить, вони на часі, значить, думаємо про майбутнє.

По-третє, Україна і є наразі найкращим зразком світового лідерства, максимально конгруентним взірцем єдності думок, слів та дій, рольовою моделлю для наслідування.

Є живим прикладом практичного, справжнього, щоденного героїчного лідерства, яке ще довго буде відрефлексовуватись світом, про яке напишуть стоси мудрих книжок, будуть рівнятись та наслідувати. Вдячна організаторам за можливість доєнатись до світового досвіду та відчути себе частиною творчої спільноти однодумців.

Наталя Данкович Head of L&D Ощадбанк

Конференції від NRG – це завжди про глибину і дуже прикладні речі. От і онлайн-конференція від NRG Learning Ambassadors по сухому віджиму глобальної конференції Association for Talent Development — ATD2022 висвітила теми, які проникливо на часі, а може і трохи наперед. Команда NRG взяла все, що почула там, сформувала якісний контент і передала нам глобальні тенденції та показала шлях розвитку.

Тобто, якщо ви не маєте можливості бути присутнім особисто на міжнародних конференціях, то точно потрібно скористатися нагодою і приходити на такі події від Андрія Станченка і Ко). А далі передавати ці знання своїм командам.

Всі спікери і теми просто неймовірні, але хочу відмітити мій інсайд з цього дня. Від Nadya Zhexembayeva, деякі тези її виступу:
Життєстійкість — це нова ключова валюта в світі

Керувати нею потрібно, як і фінансовим чи людським капіталом, якісно і свідомо

Життєстійкість — це дієслово

Це процес, це не те, що ми робимо один раз, це безперервний процес
Перезборка — це ключовий навик для процесу керування життєстійкістю
Життєстійкість — конкурентна перевага України.

От буває так, що приходиш на подію, слухаєш спікерів, виносиш з собою купу всього і не тільки на папері, але більшу частину від почутого зразу й використовуєш в своєму повсякденному житті і не тільки в професійній сфері. От так і тут, почула теми і пішла досліджувати почуті думки і шукати більше, щоб зразу використовувати на практиці.

Наталія Назаренко, Директор з персоналу Dragon Capital

Дякую колегам за організацію тренд-огляду головної щорічної глобальної конференції з навчання ATD-2022. Чудовий формат та організація проведення заходу.

Корисна та важлива інформація тенденцій навчання та розвитку персоналу: розвиток лідерства в умовах, довіра – як запорука лідерства, важлива складова: життєстійкість – як нова валюта бізнесу.

Що робить компанію стійкою, коли система може встояти? І, звісно, приємно було бачити колег по цеху. Дякую і до нових зустрічей!

Раиса Кулик, СЕО Тренінгово-консалтингової компанії BRIK consulting.

Зворотний зв’язок тільки позитивний! Всі спікери розкрили дуже важливі теми, всі доповіді були змістовними та наповненими сенсами! Було цікаво, корисно, енергійно та жваво! Я для себе взяла досить багато корисного. Ще раз дякую!

Ірина Шаульська, НБУ

Де ще за лічені хвилини зустрінеш купу колишніх та теперішніх колег, клієнтів, познайомишся з новими колегами та партнерами.

Професійні спільноти, які збираються на актуальний та цінний контент, — це необхідна частина життя. Ця конференція про те, які тренди рухають та змінюють навчання, і це стосується не лише бізнесу. Тепер навчання – це практично безперервний процес нашого життя. Найбільше відгукнулося, що акцент у навчанні все сильніше зміщується зі «що» та «як» у бік «навіщо».

Тетяна Ємельянова

NRG, як завжди, порадували і не залишили післясмак розчарування, як часто буває з подібними конференціями.

Тема трендів у корпоративному навчанні сьогодні дуже актуальна, оскільки ми боремося, з одного боку, за компетентні кадри, з іншого — за час, що інвестується у навчання та розвиток. Впевнена, що отримала відповіді на принаймні частину питань, що стоять перед сучасним власником системи внутрішнього навчання. І сам формат заходу – демонстрація smart підходу.

Найостанніші та найсвіжіші світові тренди стисло, лаконічно, всього за 4 години. Великий плюс – діджиталізація. З огляду на нинішні перевантажені графіки не завжди є можливість відвідати захід наживо. Тому опція перегляду Битви трендів офлайн частинами та у зручний для себе час – це мегазручно та відповідає сучасним потребам.

Валентина Самбірська, L&D менеджер у компанії «Pepsico»

NRG, як завжди, порадували і не залишили Дуже корисним був досвід колег, які ділилися враженнями від конференції з «приземленням» їх на реальні ситуації навчання у своїх компаніях. Це допомагає бачити глобально, а діяти локально.

Завдяки команді NRG атмосфера була дуже теплою і затишною. Захід залишив приємні враження та багато ідей, які хочеться втілити у життя своєї компанії. Окремо хочеться виділити людей, які прийшли на зустріч з різних областей бізнесу.

Корисно було познайомитись з методами доставляння знань у різних галузях, попрацювати в командах, обмінятися враженнями та контактами. Дякую, за запрошення!

Світлана Ларіна. Керівник відділу навчання ТОВ РУШ

Відмінна організація заходу, структурована подача інформації та багато практичних прикладів.

У невимушеній обстановці поговорили про наболілі питання.

Дуже сподобалися доповіді Лариси Поліщук та Андрія Станченка. Лаконічно, креативно і, як сказала б Лариса, «Funово та sexy» J

А історія Олександра про розвиток напряму e-Learning у компанії SoftServe просто вразила своєю динамікою.

Нам точно є куди прагнути.

Марина Жукова. Керівник Академії TSI

Тепер ваша черга забирати тренди та втілювати в життя нові прийоми та інструменти для розвитку талантів. Приєднуйтесь.

Інформаційні партнери

Rabota.ua

Це перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні.
Robota.ua — працюємо на перемогу!

SMART business

Партнер з автоматизації HR-процесів SMART business

Як отримати записи?

Щоб отримати запис конференції, заповніть форму нижче. Після цього ми зв’яжемося з вами, щоб дати вам доступ.

Варість запису — 540 грн

Переваги, які ви отримуєте

⭐️ Ви заощаджуєте час. Конференція у США триває 4 дні. З нашими матеріалами ви отримаєте все найкорисніше в одному місці і можете вивчати порційно або відразу — як вам зручно.

⭐️ Ви поповнюєте скарбничку знань, інструментів та досвіду, які можна відразу застосовувати у бізнесі.

⭐️ Ви отримуєте конкурентну перевагу, тому що знання, які ми привезли, зараз в Україні у дефіциті. Це найсвіжіші тренди у світі навчання. І ті, хто впровадить їх першими, отримає незаперечну перевагу.

Приєднуйтесь і все буде Україна 💙💛.