ATD 2022 — Амбасадори корпоративного навчання майбутнього України

ATD+NRG = Амбасадори корпоративного навчання майбутнього України

Тренд-огляд головної щорічної глобальної конференції з навчання ATD-2022

Для кого? Для HR, співробітників L&D, зовнішніх та внутрішніх експертів навчання, управлінців, які вважають функцію навчання важливою.

Коли? 23 червня 11:00-16:00.

Як? Онлайн зустріч за допомогою додатку ZOOM.

З усього світу спеціально для бізнесу України
Частина коштів буде передана ЗСУ

Що таке ATD?

Association for Talent Development [ATD] — Асоціація розвитку талантів. З 1943 року підтримує фахівців, які розвивають знання та навички співробітників у всьому світі.

Це найбільша світова асоціація професіоналів у галузі навчання та розвитку талантів – до складу входять 35 000 членів із 120 країн.

Асоціація проводить щорічну міжнародну конференцію, виставку знань та рішень, які необхідні для залучення, розвитку та утримання талановитих співробітників у компанії. Тут щороку розбирають останні тенденції, передові методи та нові стратегії для створення та застосування навчальних програм.

ATD охоплює усі галузі. Незалежно від того, на якому ринку ви працюєте, ці знання можна застосувати у вашій компанії. Вони дають перспективу на майбутнє та готовність до вирішення нових завдань.

Компанії впроваджують ці знання, щоб створити успішне майбутнє для свого бізнесу та кожного співробітника у ньому.

Ми в компанії NRG вже 10 років поспіль приймаємо участь у конференції, щоб привезти в Україну найкращі методи і технології, які допомагають будувати кращій бізнес і кращу країну.

Запрошення на ATD від Андрія Станченко

Навіщо приходити

Ми не просто будемо відновлювати Україну. Багато чого буде робитися по новому. І навчання стає критично важливим для виконання цих цілей.

Невизначеність диктують нові компетенції для лідерів та співробітників.

Старі способи не забезпечують динамічного та ефективного навчання, яке покликане потенціювати успіх бізнесу.

Українці пов’язали своє розуміння з тим, чому буде важливо навчати людей в найближчому майбутньому з новітніми підходами та технологіями, представленими на американській конференції.

Цього року віртуальну участь в ATD взяв цілий український десант. Їм є чим поділитися.

Українські експерти можуть надати імпульс всій Європі.

  • Що зміниться у їхній роботі після цього заходу?
  • Як вони зможуть використати отримані знання?
  • Що покращує у житті та роботі?

Завдяки відповідям на ці питання, ви зрозумієте, чому вчити і як саме навчати.

Зможете перезавантажити моделі навчання у своїх компаніях,

Зробите перескладання навчальних матеріалів та процесів, щоб забезпечити нову динаміку бізнесу.

Що таке ATD 2022 і яку користь ви отримаєте на цій події?

Спікери конференції

Потужна команда відомих тренерів та експертів
Андрій Станченко
CEO компанії NRG. Володар звання «Золотий Тренер з управління» у 2020 році. PhD, бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.
Олена Єлісєєва
Бизнес-тренер, коуч, психотерапевт.
Олена Нікольска
Бізнес-тренер, ігротехнік, психолог. Експерт-практик у галузі спецтехнологій у комунікації та переговорах, емоційного менеджменту, навчання та розвитку персоналу.
Наталія Аверіна
Бізнес-тренер, ігротехнік, фасилітатор, спеціаліст з оцінки персоналу методом Assessment center, що веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC.
Марина Іваненко
Марина Іваненко. Міжнародний бізнес тренер, консультант з організаційного розвитку, коуч.
Вікторія Кравченко
Партнерка та сертифікована тренерка Globiana Crossculture Academy у Східній Європі. Авторка дослідження «Як українці інтегруються в міжнародне бізнес-середовище» — 2017
Співавторка посібника «Export Step by Step» — 2016.
Альона Андронікова
CEO Moneyveo Ukraine. Founder школи бізнес освіти Growth School. Практикуючий коуч. Одна із самих впливових топ-менеджерів в сфері фінтек України та Європы. Топ 25 жінок-лідерів финтек-сфери Європи. Нагороджена Орденом королеви Анни «Честь Вітчизни».
Antonie Knoppers
Trainer, Coach, Speaker, Author, and Actor. My purpose is to help people feel more confident, be clearer in their communication, have ease and enjoyment with their presentations, and help them to inspire others!

Програма

Які теми будемо розглядати на зустрічі:

1. Готовність до майбутнього

Залишатися допитливими та сканувати довкілля, щоб бути в курсі сил, які формують діловий світ, співробітників та їх очікування. І використовувати це в професіях з розвитку талантів.

2. Розвиток лідерства

Впливати на спільноту лідерів, які розвивають стратегію, розвиваючи таланти та створюючи потужну глобальну робочу силу.

3. Сучасне навчання менеджерів

Відкрити для себе структуру ACCEL (підзвітність, співпраця, комунікація, залучення та слухання/оцінка), щоб визначити навички, які сприяють успіху менеджера як розробника талантів.

4. Розробка навчального дизайну

Зосередитися на тенденціях та темах, пов’язаних з процесом аналізу навчальних потреб та цілей для розробки навчальних матеріалів для задоволення цих потреб.

5. Новітні технології навчання

Використовувати синхронне та асинхронне навчання, за допомогою технологічних інструментів та платформ, щоб розвивати майбутню робочу силу.

6. Реалізація навчання та закріплення навичок

Висвітлювати передачу знань та сектор розвитку талантів шляхом адаптації, персоналізації, коригування та спеціальної розробки навчальних артефактів для певних аудиторій та місць, модальностей чи платформ.

Відгуки учасників минулих зустрічей

Ось що вони говорять:
NRG, як завжди, порадували і не залишили післясмак розчарування, як часто буває з подібними конференціями.

Тема трендів у корпоративному навчанні сьогодні дуже актуальна, оскільки ми боремося, з одного боку, за компетентні кадри, з іншого — за час, що інвестується у навчання та розвиток. Впевнена, що отримала відповіді на принаймні частину питань, що стоять перед сучасним власником системи внутрішнього навчання. І сам формат заходу – демонстрація smart підходу.

Найостанніші та найсвіжіші світові тренди стисло, лаконічно, всього за 4 години. Великий плюс – діджиталізація. З огляду на нинішні перевантажені графіки не завжди є можливість відвідати захід наживо. Тому опція перегляду Битви трендів офлайн частинами та у зручний для себе час – це мегазручно та відповідає сучасним потребам.

Валентина Самбірська, L&D менеджер у компанії «Pepsico»

NRG, як завжди, порадували і не залишили Дуже корисним був досвід коллег, які ділилися враженнями від конференції з «приземленням» їх на реальні ситуації навчання у своїх компаніях. Це допомагає бачити глобально, а діяти локально.

Завдяки команді NRG атмосфера була дуже теплою і затишною. Захід залишив приємні враження та багато ідей, які хочеться втілити у життя своєї компанії. Окремо хочеться виділити людей, які прийшли на зустріч з різних областей бізнесу.

Корисно було познайомитись з методами доставки знань у різних галузях, попрацювати в командах, обмінятися враженнями та контактами. Дякую, за запрошення!

Світлана Ларіна. Керівник відділу навчання ТОВ РУШ

Де ще за лічені хвилини зустрінеш купу колишніх та теперішніх колег, клієнтів, познайомишся з новими колегами та партнерами.

Професійні спільноти, які збираються на актуальний та цінний контент, — це необхідна частина життя. Ця конференція про те, які тренди рухають та змінюють навчання, і це стосується не лише бізнесу. Тепер навчання – це практично безперервний процес нашого життя. Найбільше відгукнулося, що акцент у навчанні все сильніше зміщується зі «що» та «як» у бік «навіщо».

Тетяна Ємельянова

Відмінна організація заходу, структурована подача інформації та багато практичних прикладів.

У невимушеній обстановці поговорили про наболілі питання.

Дуже сподобалися доповіді Лариси Поліщук та Андрія Станченка. Лаконічно, креативно і, як сказала б Лариса, «Funово та sexy» J

А історія Олександра про розвиток напряму e-Learning у компанії SoftServe просто вразила своєю динамікою.

Нам точно є куди прагнути.

Марина Жукова. Керівник Академії TSI

Тепер ваша черга забирати тренди та втілювати в життя нові прийоми та інструменти для розвитку талантів. Приєднуйтесь.

Як прийняти участь?

Щоб прийняти участь у конференції, оберіть тариф та заповніть форму нижче. Після цього ми зв’яжемося з вами щоб завершити та підтвердити реєстрацію.

STANDART — 200 грн Тільки Участь. Ви можете приймати участь у зустрічі, але у вас не буде доступу до запису.
MEGA — 300 грн З записом відео. Ви приймаєте участь та отримаєте відеозапис + презентації спікерів.
VIP Ukraine — 1000 грн З участю у закритій сесії предметних консультацій, питань та відповідей. Ви приймаєте участь, отримаєте всі матеріали та додаткову консультацию спікерів, які допоможуть почати використовувати нові тренди у вашій компанії. Вся сумма вартості цього тарифу буде передана ЗСУ.

Вартість актуальна до 30 травня. Після цього буде підвищення.

Переваги, які ви отримуєте

⭐️ Ви заощаджуєте час. Конференція у США триває 4 дні. З нашими матеріалами ви отримаєте все найкорисніше в одному місці і можете вивчати порційно або відразу — як вам зручно.

⭐️ Ви поповнюєте скарбничку знань, інструментів та досвіду, які можна відразу застосовувати у бізнесі.

⭐️ Ви отримуєте конкурентну перевагу, тому що знання, які ми привезли, зараз в Україні у дефіциті. Це найсвіжіші тренди у світі навчання. І ті, хто впровадить їх першими, отримає незаперечну перевагу.

Приєднуйтесь і все буде Україна 💙💛.