Microlearning для бізнесу

Microlearning (мікроленінг) — спосіб навчання невеликими модулями, після кожного з яких проводяться активності, що сприяють присвоєнню знань учасниками: групові обговорення очно або онлайн із завданнями, застосування нового на робочому місці та коучинг.

За роки роботи в корпоративному навчанні ми нагромадили знання, інструменти та практики, з яких створюємо ефективні рішення під конкретний запит компанії клієнта. Використовуємо тренінги, онлайн-курси, ділові ігри та інші ефективні методи розвитку. Наша мета — ваш розвиток.

Тонкая нарезка — на один укус

Один учебный модуль объясняет одну идею или отрабатывает один навык. По мере освоения уроков по отдельным темам осваивается концепция видеокурса целиком.

Этот формат позволит участникам освоить материал малыми порциями, а также смотреть в удобное время. Больше времени уделяется присвоению знаний и навыков сами участниками на модерируемых тренерами NRG групповых обсуждениях, где все делятся своим опытом применения темы каждого урока на своем рабочем месте.

Ми адаптуємо будь-який тренінг під Microlearning

Світ змінюється. Мікронавчання стало одним із найефективніших способів розвитку співробітників. Це перевірили та підтвердили вже багато компаній. Ми і наші клієнти у тому числі. Тепер ми знаємо, як будь-яку програму навчання перетворити на мікронавчання, щоб допомогти вашим співробітникам стати кращими.

Микролернинг адаптируется под любую программу обучения и используется для развития любого навыка сотрудника компании.

Это удобный способ точечно и глубоко проработать отдельные компетенции и закрепить их на практике сразу в процессе обучения.

Цикл мікролернінгу

ДЕНЬ 1

Перегляд відеоуроку

ДЕНЬ 2

Групове обговорення
відео-уроку

ДЕНЬ 3-9

Застосування
на робочому місці

ДЕНЬ 10

Обговорення застосування
на робочому місці

ДЕНЬ 11-20

Застосування
на робочому місці

ДЕНЬ 21

Обговорення застосування
на робочому місці

Замовте мікролернінг для вашої компанії

Щоб замовити мікролернінг, заповніть форму, яку бачите нижче. Введіть контакти та завдання, які потрібно вирішити.

Після цього ми зв’яжемося з вами, щоб познайомитися, обговорити деталі та відповісти на запитання. Дійте.

    Ваше ім'я

    Ваш email

    Ваш телефон

    Ваша компанія

    Ваша посада