Безкоштовний онлайн захід

ОЦІНКА HOGAN ДЛЯ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ Як Хоган змінює бізнес: три випадки з життя

Коли: 18 квітня 16:00

Для кого: Фахівці L&D, HR, керівники в Українських компаніях.

Як: Онлайн за допомогою додатку ZOOM.

Зайняти місце

ЩО ТАКЕ ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ ХОГАН?

HOGAN — міжнародна авторитетна система оцінки особистості в бізнесі. Допомагає прогнозувати ефективність діяльності та лідерського потенціалу за допомогою особистих характеристик людини.

З 1970-х років HOGAN встановлює світові стандарти оцінки особистості, ефективність яких підтверджує та вдосконалює вже протягом 40 років.

Завдяки підтвердженій високій валідності (0.88), прогноз HOGAN прирівнюється до результатів ассессмент-центру.

Після реєстрації на цю подію ви отримаєте доступ до запису попередньої зустрічі, яку ми провели у 2023 році. Там розбираються ще три кейси, як Хоган допоміг компаніям України.

Чому компанії в усьому світі використовують Оцінку Хоган?

  • Поліпшується якість відбору персоналу.
  • Скорочується плинність кадрів.
  • Зменшуються витрати на навчання співробітників.
  • Збільшується ефективність роботи працівників.
  • Удосконалюються процедури кар'єрного просування.

Навіщо вам бути на цій події?

  • Ви дізнаєтеся деталі про оцінку Хоган із середини.
  • Зможете задати додаткові питання про застосування Оцінки Хоган у вашій компанії.
  • Дізнаєтеся реальні кейси про застосування Хоган у різних бізнесах.

Після події ви будете знати про Оцінку хоган більше ніж 95% керівників з бізнесу України.

СПІКЕРИ

Олена
Нікольська

Бізнес-тренерка, психотерапевтка, ігропрактикиня, консультантка Hogan Assessment. Військова психологиня, кризова інтервентка.

Олена
Нікольська

Сертифікований консультант Хоган. Бізнес-тренер, психотерапевт, ігротехнік, консультант Hogan Assessment. Військовий психолог, кризовий інтервент.

Андрій
Станченко

Перший в Україні сертифікований консультант Хоган. CEO компанії NRG. Володар звання «Золотий Тренер з управління». PhD, бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.

Андрій
Станченко

PhD. Перший в Україні сертифікований консультант Хоган. CEO компанії NRG. Володар звання «Золотий Тренер з управління», бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.

Наталія
Шеремета

Сертифікований консультант Хоган. Експерт-практик у сфері Управління талантами та Оцінки діяльності. Організаційний Коуч (сертифікація WIAP).

<

Наталія
Шеремета

Сертифікований консультант Хоган. Експерт-практик у сфері Управління талантами та Оцінки діяльності. Організаційний Коуч (сертифікація WIAP).

Олена
Нікольська

Сертифікована консультантка Хоган. Бізнес-тренерка, психотерапевтка, ігропрактикиня, консультантка Hogan Assessment. Військова психологиня, кризова інтервентка.

Які кейси будуть представлені

Кейс Андрія Станченко

Проект використання HOGAN разом з коучингом у комплексному розвитку менеджерів компанії

У 2023 році у великій мультинаціональній компанії було проведено оцінку для 12 менеджерів одного з напрямків.

Оцінка проводилася у форматі ассессмент-центру (золотий стандарт — тест, індивідуальні та групові вправи, індивідуальна співбесіда), який був доповнений методикою оцінки HOGAN.

За результатами оцінки з кожним оцінюваним було проведено 60-хвилинні зустрічі з метою надання зворотного зв’язку. Зустрічі для надання зворотного зв’язку були реалізовані у форматі предкоучінг-сесій (результат зустрічі — заповнення індивідуального плану розвитку та отримання свідомого запиту на серію коучінг сесій).

Деталі кейсу Андрій Станченко розкриє під час зустрічі 18 квітня.

.

Кейс Олени Нікольської

Проект застосування Hogan для стабілізації роботи ТОП-команди в умовах війни

Українська компанія втратила частину потужностей під час роботи в умовах війни. В ТОП-команді (9 чоловік) у 2023 році почало проявлятись напруження. Це стало помітно іншим співробітникам. Варто зазначити, що раніше воно не проявлялось, і команду характеризували як зрілу та спрацьовану.

Першочерговий запит був на оцінку Hogan задля надання зворотного зв’язку і коучингової роботи з одним з Топів компанії, поведінка якого (на думку інших членів команди) підривала роботу всієї компанії. Він критикував рішення інших, затягував час при погодженні документів, «зривав» домовленості.

Деталі кейсу Олена Нікольська розкриє під час зустрічі 18 квітня.

.

Кейс Наталії Шеремета

Підбір 2-х ключових позицій топ-менеджменту для виходу на новий ринок.

В цьому кейсі важливо було зрозуміти, що є силою теперішньої команди та які професійні якості та софт якості мають бути у нових членів команди для швидкого старту роботи. Важливо було підібрати 2-х людей в команду, а не лише на позиції.

Ці люди мали одразу увійти в довіру та співпрацю, тому що ціна ризиків дуже висока, а рухатись потрібно швидко і без помилок спираючись на всіх.

Деталі кейсу Наталія Шеремета розкриє під час зустрічі 18 квітня.

Кількість місць обмежена. Щоб зайняти своє, заповніть форму.

Ви отримаєте нагадування у листі за день до початку події.

Рекомендуємо використовувати особисту пошту. При використанні корпоративної пошти, сервер вашої компанії може блокувати наші листи, тому ви не отримаєте лист із запрошенням.

* Якщо ви не бачите форму підписки, вимкніть блокування реклами та перезавантажте сторінку.

Якщо перезавантаження не допомогло, напишіть в телеграм @New_Real_Goal. В повідомлені вкажіть дані для реєстрації: ім'я, пошта, телефон, компанія. Ми зареєструємо вас вручну.

Ми на вашому боці.