Microlearning для бізнесу

Microlearning (мікрольорнінг) — це спосіб навчання невеличкими модулями, де після кожного модулю проводяться активності, що сприяють засвоєнню знань учасниками: групові обговорення очно або онлайн із завданнями, застосування нового на робочому місці  та коучінг.

За всі роки роботи в корпоративному навчанні ми накопичили знання, інструменти та практики, з яких ми створюємо ефективні рішення під конкретний запит компанії клієнта. Ми використовуємо тренінги, онлайн курси, ділові ігри та інші ефективні методи розвитку. Наша ціль — ваш розвиток.

Тонка нарізка — на один укус

Один навчальний модуль пояснює одну ідею чи відпрацьовує одну навичку. В міру засвоєння уроків з окремих тем, також засвоюється і ціла концепція відеокурсу.

Цей формат дозволить учасникам засвоїти матеріал маленькими порціями, а також передивлятись його в зручний час. Більше часу приділяється засвоєнню знань та навичок  учасниками на групових обговореннях які модеруються тренерами NRG, де всі діляться своїм досвідом застосування теми кожного уроку на своєму робочому місці.

Ми адаптуємо будь-який тренінг під Microlearning

Світ змінюється. Мікронавчання стало одним з найефективніших способів розвитку співробітників. Багато компаній вже перевірили та  підтвердили це. В тому числі ми та наші клієнти. Тепер ми знаємо як будь-яку програму навчання перетворити в мікронавчання, щоб допомогти вашим співробітникам удосконалити себе.

Мікрольорнінг адаптується під будь-яку програму навчання та використовується для розвивання будь-яких навичок співробітників компанії.
Це зручний спосіб точково та глибоко пропрацювати окремі компетенції та закріпити їх на практиці одразу в процесі навчання.

Цикл мікрольорнінгу

ДЕНЬ 1

Перегляд відеоуроку

ДЕНЬ 2

Групове обговорення
відеоуроку

ДЕНЬ 3-9

Застосування
на робочому місці

ДЕНЬ 10

Обговорення застосування
на робочому місці

ДЕНЬ 11-20

Застосування
на робочому місці

ДЕНЬ 21

Обговорення застосування
на робочому місці

Замовте мікрольорнінг для вашої компанії

Щоб замовити мікрольорнінг, заповніть форму, яку ви бачите нижче. Введіть контакти та питання, для яких ви шукаєте рішення.

Після цього ми зв’яжемося з вами, щоб познайомитись, обговорити деталі та відповісти на ваші питання. Дійте.

    Ваше ім'я

    Ваш email

    Ваш телефон

    Ваша компанія

    Ваша посада