Нові лідерські навички у кризових ситуаціях ⋆ NewRealGoal
Екстрена серія корисного відео

Нові лідерські навички у кризових ситуаціях

Актуальні інсайти для лідерів та бізнесу України під час війни

Заповніть форму, щоб отримати доступ до відео ↓
Якщо ви не бачите форму, вимкніть блокування реклами та оновіть сторінку
Друзі, з самого початку війни ми проводимо марафон «Енергія України». Знахідки та інсайти формулюємо у вигляді полярностей та протиріччя.

Чому саме так?

Пошук одного вірного рішення в сучасних умовах — це пастка для лідера та команди. Тому адаптація та планування в умовах невизначеності потребує розуміння ключових протиріч.

Всі знахідки оформляємо у короткі корисні відео і складаємо на окремій сторінці. Щоб отримати їх, заповніть форму.

Приклад. Одне з протиріч полягає в тому, що бізнесу з одного боку зараз потрібна екстрапродуктивність, а з іншого боку люди потерпають від довготривалого хронічного стресу і просити їх бути продуктивними недоречно.

Здається, що ситуація безвихідна, але це не так. Вихід є. І бізнес може продовжувати функціонувати ефективно. Велику роль у цьому відіграє лідер — безпосередній керівник.

Всі протиріччя і полюси полярностей важливі. Їх можна вигідно використовувати переваги всіх сторін. Складні часи потребують складного мислення. Треба навчитись розуміти протиріччя і полярності та вирішувати їх разом з командою. З цими новими навичками ви зможете приймати рішення більш системно та продуктивно

Зараз дуже важливо розв'язувати питання, але рішення народжуються дуже непросто. Наша задача — допомогти вам в цьому. Заповніть форму, щоб отримати серію відео й почати використовувати нові навички в бізнесі. Заповнити форму