Діалоги під час війни
Як взаємодіяти із колегами, керівниками, підлеглими та близькими, коли здається, що це неможливо.
При цьому домовлятися, розвивати компанії й почувати себе нормально, як на роботі так і вдома.
Забрати матеріали

У нас з вами одна мета — ПЕРЕМОГА.

Але війна стимулює розвиток психічних і фізичних порушень, призводить до руйнівних залежностей. Наступний можливий крок — крах кар’єри, сім’ї та інших відносин між людьми.

War-Work-live balance — баланс між війною, роботою та життям можливий. У світі є країна, яка живе в такому режимі вже багато років. Це Ізраїль.

Можливо вам відомі такі інструменти як «Ізраїльські протоколи».Для нас, як для компанії, стала викликом необхідність зробити ці прокололи частиною бізнес-процесів великих компаній України. І У НАС ВИЙШЛО.

В обставинах війни цими методами повинен володіти кожен керівник в компанії. Тому ми запрошуємо вас 27 вересня о 15 годині приєднатись до безкоштовної події, де ми розповімо про цей досвід, щоб ви могли так само спробувати їх у своїй компанії.

Слава Україні.

Запрошення від Андрія Станченко

Спікери

Потужна команда відомих тренерів та експертів
Андрій Станченко
CEO компанії NRG. Володар звання «Золотий Тренер з управління» у 2020 році. PhD, бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.
Олена Єлісєєва
Бізнес-тренер, коуч, психотерапевт.
Олена Нікольська
Бізнес-тренер, психотерапевт, консультант Hogan Assessment
Юлія Книр
Head of L&D у Raiffeisen Bank
Олександр Гершанов
Психотерапевт КПТ, міжнародний експерт з роботи з кризами та травмою, керівник психоосвітніх проектів Israel Trauma Coalition.
Катерина Асаулюк
Керівник проекту АТ «Укрзалізниця»

Детальна програма доповнюється

  • Андрій Станченко. Відкриття
  • Олександр Гершанов: Ізраїльські протоколи (респондер сапорт)
  • Юлія Книр. Досвід банку Райф
  • Катерина Асаулюк. Навчальний проект для HR “Ізрільські протоколи поведінки у тривалих кризових ситуаціях»
  • Олена Єлісєєва: Травма, криза та невизначеність: як триматися та підтримувати
  • Олена Нікольська: Жити. Дихати. Радіти. Можна…

Запрошення від Юлії Книр

Відгуки учасників попередніх подій

Ось що вони говорять:

Thanks a lot for the initiative! Very valuable info and excellent presentation of it. Very well done!

Julia Oncheva, CHRO in SOFTSWISS

Дякую за підготовку конференції! В складні часи, нам потрібно далі працювати та шукати опори та мотиватори. Найбільше сподобався матеріал Єлісєєвої Олени.

Віта Таран, Керівник відділу оцінки та розвитку персоналу «Пузата Хата»

Мені дуже сподобалося все то що будо. Структура, час не було води. Тільки цінні теми та ідеї. Вони мені відкликаються. Я собі зробила нотатки, а зараз ще и прези. Це фантастично. Я дивлюсь що коучинг входить в нашу сучасну на ділову сферу і я цьому дуже радію. Мені насправді сподобалось усе. Інформативно і по ділу. А далі кожен бере те що йому потрібно. Ви неймовірні та фантастичні!!!

З повагою Марія Пащенко

«Амбасадори корпоративного навчання» від NRG був як ковток чистого повітря. Цікаво було все: від матриці мудрого співчуття лідера та практик лідерської присутності до трендів персоналізації сучасного навчання. Колеги щиро ділились своїми думками та рефлексіями з конференції ATD 2022, досвідом та кращими практиками, які випробувані українською реальністю.

Загалом же, особисто для мене підтримуючими було кілька речей.

По-перше, NRG зібрав в одному просторі прекрасних людей, амбасадорів ринку, які знаходяться в різних куточках Землі, але думками та серцями з Україною.

По-друге, про тренди корпоративного лідерства, навчання, розвитку, залученості говорять – значить, вони на часі, значить, думаємо про майбутнє.

По-третє, Україна і є наразі найкращим зразком світового лідерства, максимально конгруентним взірцем єдності думок, слів та дій, рольовою моделлю для наслідування.

Є живим прикладом практичного, справжнього, щоденного героїчного лідерства, яке ще довго буде відрефлексовуватись світом, про яке напишуть стоси мудрих книжок, будуть рівнятись та наслідувати. Вдячна організаторам за можливість доєнатись до світового досвіду та відчути себе частиною творчої спільноти однодумців.

Наталя Данкович Head of L&D Ощадбанк

Де ще за лічені хвилини зустрінеш купу колишніх та теперішніх колег, клієнтів, познайомишся з новими колегами та партнерами.

Професійні спільноти, які збираються на актуальний та цінний контент, — це необхідна частина життя. Ця конференція про те, які тренди рухають та змінюють навчання, і це стосується не лише бізнесу. Тепер навчання – це практично безперервний процес нашого життя. Найбільше відгукнулося, що акцент у навчанні все сильніше зміщується зі «що» та «як» у бік «навіщо».

Тетяна Ємельянова

Зворотний зв’язок тільки позитивний! Всі спікери розкрили дуже важливі теми, всі доповіді були змістовними та наповненими сенсами! Було цікаво, корисно, енергійно та жваво! Я для себе взяла досить багато корисного. Ще раз дякую!

Ірина Шаульська, НБУ

NRG, як завжди, порадували і не залишили післясмак розчарування, як часто буває з подібними конференціями.

Тема трендів у корпоративному навчанні сьогодні дуже актуальна, оскільки ми боремося, з одного боку, за компетентні кадри, з іншого — за час, що інвестується у навчання та розвиток. Впевнена, що отримала відповіді на принаймні частину питань, що стоять перед сучасним власником системи внутрішнього навчання. І сам формат заходу – демонстрація smart підходу.

Найостанніші та найсвіжіші світові тренди стисло, лаконічно, всього за 4 години. Великий плюс – діджиталізація. З огляду на нинішні перевантажені графіки не завжди є можливість відвідати захід наживо. Тому опція перегляду Битви трендів офлайн частинами та у зручний для себе час – це мегазручно та відповідає сучасним потребам.

Валентина Самбірська, L&D менеджер у компанії «Pepsico»

NRG, як завжди, порадували і не залишили Дуже корисним був досвід колег, які ділилися враженнями від конференції з «приземленням» їх на реальні ситуації навчання у своїх компаніях. Це допомагає бачити глобально, а діяти локально.

Завдяки команді NRG атмосфера була дуже теплою і затишною. Захід залишив приємні враження та багато ідей, які хочеться втілити у життя своєї компанії. Окремо хочеться виділити людей, які прийшли на зустріч з різних областей бізнесу.

Корисно було познайомитись з методами доставляння знань у різних галузях, попрацювати в командах, обмінятися враженнями та контактами. Дякую, за запрошення!

Світлана Ларіна. Керівник відділу навчання ТОВ РУШ

Тепер ваша черга забирати тренди та втілювати в життя нові прийоми та інструменти для розвитку талантів. Приєднуйтесь.

Як отримати матеріали?

Щоб отмати матеріали, заповніть форму нижче. Тоді ви точно нічого не пропустите.