Як врятувати бізнес й продовжити процвітати у 2023 році

коли все змінюється у прискореному режимі?

В цьому році ми провели декілька досліджень й виявили основну проблему, яка повторюється в усіх та заважає бізнесам залишатись на плаву й продовжувати розвиток.

Результати дослідження показали, що найбільша складність для керівників всіх рівнів ховається у невизначеності. Все постійно змінюється. У зв’язку з цим керівники не можуть приймати ефективні рішення. Крім цього з’являється страх прийняття рішень, тому що є можливість зробити помилку.

БІЗНЕСИ ПОМИРАЮТЬ! Але це зовсім необов’язково…

Дослідження 2010 року, про яке ми дізналися від Надії Жескембаєвої, показало, що чим довше щось існує, тим вище його оцінюють. Чи говоримо ми про університет, мистецтво, голковколювання, чиїжу. Докторка Гайді Грант Халворсон пише:

Люди, яким сказали, що картину написано 1905 року знаходили її більш вишуканою і приємною, ніж інші, які вважали, що ця картина написана у 2005 році.

Люди, яким сказали, що голковколювання вже існує більш ніж 2000 років висловлювали більшу довіру, ніж ті, яким сказали, що воно існує 250 років.

Учасникам іншого дослідження були надані шматочки Європейського шоколаду. Одним сказали, що компанія виробляє цей шоколад 73 роки, а іншим 3 роки. Здогадайтеся, у якого шоколаду був вищий рейтинг?”

Зміни завжди приносять дискомфорт. Але ігнорувати зміни вкрай шкідливо для будь якого бізнесу. Замість цього треба вчитися їх приймати.

І у нас є для вас ефективний вихід ↓

ПЕРЕСТВОРЕННЯ

ПРИЙНЯТТЯ ЗМІН Й АДАПТАЦІЯ ЧЕРЕЗ ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ТА ПЕРЕОЦІНКУ ДЛЯ НАБУТТЯ НОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК БІЗНЕСУ

Щоб вижити, бізнесу потрібні постійні зміни. Програма перестворення допомагає саме адаптувати бізнес під ці зміни.

Після такої трансформації, бізнес зможе не просто вижити в нових умовах — він буде розвиватися, коли всі говорять, що це неможливо й опускають руки.

ПРИЙНЯТТЯ → ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ І ПЕРЕОЦІНКА → НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Це три основні кроки, які доведеться зробити.

✅ПРИЙНЯТТЯ. Ви почнете співпрацювати зі змінами та використовувати, замість того, щоб чинити опір та ігнорувати.

✅ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ І ПЕРЕОЦІНКА. Не треба будувати компанію з нуля. Треба просто, враховуючи реалії, вибрати найкращі рішення й наділити їх новим сенсом.

✅НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ. Невід’ємна частина будь-якої реновації — пошук рішень для поліпшення процесів. «Перестворення» — комплекс заходів, які допомагають бізнесу стати стійкими перед викликами та стабільно покращувати результати.

👍 ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗБЕРЕГТИ БІЗНЕС — ПОСТІЙНЕ ПЕРЕСТВОРЕННЯ

Більшість підприємств реагують на зміни або кризи наступним чином: вони тримаються за минуле і моляться, щоб це все швидше закінчилось. Але приходять нові зміни. Бізнес не витримує й помирає.

Настав діяти, щоб врятувати бізнес та ринутись вперед з новими силами за допомогою перестворення.

Тренери компанії NRG отримали сертифікати по програмі «Reinvention» Надії Жексембаєвої та вже допомагають компаніям України та Європи перестворити бізнес й продовжити розвиток.

Д-р Надя Жексембаєва, яку називають «Гуру переосмислення» (журнал In Ventures) і «Королева переосмислення» (TEDx Navasink), є власницею бізнесу, педагогинею, спікеркою й авторкою, яка спеціалізується на перестворенні.

Надя курує компанії, що займаються нерухомістю, інвестиціями та консалтингом. Як консультант допомагала таким організаціям, як The Coca-Cola Company, ENRC PLC, IBM, CISCO, Erste Bank, Henkel, Knauf Insulation, Vienna Insurance Group і багатьом іншим, наново винаходити свої продукти, процеси та методи лідерства.

Особисто сприяла розвитку майже 5000 керівників із понад 60 країн і 20 галузей, навчаючи та розвиваючи за допомогою занять для керівників у невеликих групах, спеціалізованих семінарів і довгострокових проєктів корпоративного переосмислення.

Тепер тренери компанії NRG несе ці знання в компанії України й допомагають їм розвиватися в умовах постійних змін.

Відгуки про нашу роботу

Ми отримали більше 100 відгуків від компаній, яким допомогли стати краще.

Наталія Аверіна

Підвищує готовність вашої команди до змін за допомогою Reinvention.

Бізнес-тренерка, ігротехнік, фасилітаторка, фахівчиня з оцінювання персоналу методом Assessment center, ведуча тренінгів із 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC.

Андрій Станченко

Фокусується на практичних інструментах планування у невизначеністі.

CEO компанії NRG. Володар звання «Золотий Тренер з управління». PhD, бізнес-тренер, консультант з управління, коуч, фасилітатор стратегічних сесій, викладач MBA.

Леонід Богданов

Нарощує Адаптивний интеллект — інструменти мисленя та майнсету.

Експерт зі стратегічного розвитку організацій, прийняття бізнес-рішень, розвитку креативності, ведення переговорів, управління складними комунікаціями, продажу комплексних рішень, розвитку емоційного інтелекту, розвитку управлінських навичок.

Марина Іваненко

Допогає обрати стиль управління в мінливому середовищі.

Міжнародний бізнес-тренер, консультант з організаційного розвитку, коуч.

Як замовити програму

Щоб замовити програму для своєї компанії, зв’яжіться з експертом компанії NRG:

Ольга Сімоходська
тел. (096) 539-45-56
+4879 240-98-75 (вайбер)
[email protected]
Facebook

Світлана Семергєєва
тел. (050) 418-24-91
[email protected]
Facebook

Анжеліка Шаблій
тел. (063) 276-96-90
[email protected]
Facebook

+ Ви можете пройти сертифікацію по методології Перестворення та отримати доступ до спільноти для обміну досвідом. Для цього так само заповніть форму, або зв’яжіться з експертом компанії. Ми відповімо на питання та пояснимо деталі.

Заповніть форму, щоб замовити перестворення у своїй компанії

    Ваше ім'я

    Ваш email

    Ваш телефон