Розвиток керівників

Розвиток керівників

Тренінги та продукти для розвитку управлінців і керівників у компаніях. У процесі навчання управлінці опановують нові навички, отримують знання та відпрацьовують методи роботи, які допомагають працювати з найкращим результатом. Програми постійно поповнюються новими методами та інструментами.

Комунікація, продажі, переговори

Комунікація, продажі, переговори

Уміння спілкуватися з клієнтами і співробітниками стоїть на першому місці поряд з іншими важливими вміннями кожного співробітника і керівника будь-якої компанії. Від того, як вони вирішують завдання за допомогою комунікації, залежить успіх окремих процесів і досягнення цілей, які бізнес ставить перед собою.

Особиста ефективність

Особиста ефективність

Не потрібно мотивувати того співробітника, який може мотивувати себе сам і розуміє, як собою керувати. У цьому розділі продукти, які допоможуть вашим співробітникам керувати собою і процесами, які вони виконують у рамках завдань компанії або відділу, в якому працюють.

Розвиток мислення: стратегічного, системного, креативного

Розвиток мислення: стратегічного, системного, креативного

Від якості мислення залежить якість прийнятих рішень і дій, які здійснюють, щоб ці рішення реалізувати. Тут ви знайдете тренінги для співробітників і керівників, які допомагають розвинути мислення, щоб ухвалювати рішення, здатні змінити бізнес і зробити його ефективнішим.

Навчання тренерів

Навчання тренерів

Немає межі досконалості. Кожен професійний тренер може стати ще більш професійним. Шлях тренера полягає в навчанні інших і себе. Коли тренер розвивається сам, його аудиторія та клієнти теж зростають. У цьому розділі продукти та тренінги для тренерів. Обирайте, щоб стати ще кращими.

Програми для фармацевтики та медицини

Програми для фармацевтики та медицини

Продукти для керівників і співробітників компаній фармацевтики та медицини. Інструменти допомагають освоїти навички, отримати нові знання та сформувати звички, завдяки яким персонал працює з кращими результатами. Кожен продукт адаптується під процеси компанії клієнта.

Замовте найкращі корпоративні тренінги від NRG

Ми пропонуємо своїм клієнтам корпоративні програми та комплексні навчальні проєкти, які модулюються «з нуля» під конкретні завдання замовника.

Хочете дізнатися докладніше про корпоративне навчання менеджерів і керівників? Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами: