Вертикальний розвиток лідера

Вертикальний розвиток лідера

Для керівників компаній, які розвиваються. Учасники опанують 7 нових компетенцій лідерства. Вертикальний розвиток — трансформація способів мислення. Коли керівник розвивається вертикально, він починає ухвалювати мудріші рішення, ніж керівники, які просто відточують свою майстерність.

Мистецтво зворотного зв'язку

Мистецтво зворотного зв'язку

Для керівників усіх рівнів. На курсі вони опанують одну з найважливіших навичок управлінця — надання та прийняття зворотного зв’язку. За допомогою цієї навички керівник створює атмосферу відкритості, поваги та довіри в колективі, формує залучені та високоефективні команди.

Ефективна презентація в PowerPoint

Ефективна презентація в PowerPoint

У процесі проходження курсу ви навчитеся робити презентації, які будуть переконувати самостійно без участі людини. Ймовірно, більш зрозумілого і докладного курсу з Power Point ви ще не зустрічали. Всередині 30 зручних відео, в кожному з яких детально розбирається окреме важливе питання.

Персональна стійкість до стресу

Персональна стійкість до стресу

Світ сповнений невизначеностей. Інформації стає більше. Це чинить навантаження на нервову систему. Тому навичка стресостійкості стала затребуваною. Управління стресом дасть змогу співробітникам поліпшити взаємини з колегами, уникнути вигоряння, розв’язувати конфлікти і долати труднощі.

Фокуси мови

Фокуси мови

Перевірені інструменти переконання для тренера та керівника. Фокуси допомагають досягти мети, коли вам потрібно спонукати діяти іншу людину. Що більше ви знаєте фокусів, то більше шансів, що люди навколо робитимуть те, що вам потрібно. Їх можна використовувати майже в будь-якій робочій ситуації.

Щоб отримати програму і подробиці, опишіть завдання на сторінці запиту