КЕЙС: Створення та впровадження кросс-функціональних KPI для ТОП-менеджменту та впровадження гнучкого управління (Agile)

Клієнт Міжнародний банк «UKRSIBBANK»

Задача

Наприкінці 2019 року провідний міжнародний банк поставив перед топ менеджментом банку в Україні задачу розробити амбіційні цілі на 2020 рік, успішна реалізація котрих уможливила би довгострокове стратегічне планування та залучення регіональних бізнес юнітів банку в проектне управління та планування Agile.

NewRealGoal була залучена для надання послуг процесного консалтингу. Ми мали створити та модерувати середовище в якому топ менеджмент зміг би:

  • самостійно розробити та прийняти стратегічні, крос-функціональні ключові показники ефективності на основі прозорих взаємозабов’язань,
  • сформувати взаємозабов’язання зі створення внутрішніх продуктів та синхронізувати правила їх постачання,
  • зробити це у стислі сроки в єдиному інформаційному полі,
  • мати можливість оперативно звірятися з показниками, відстежувати їх owners та кореляцію між ними впродовж реалізації цілей.

Рішення

Ми фасилітували стратегічну сесію для топ менеджменту, на якій упродовж дня ними були обговорені та сформульовані внутрішні продукти та ключові показники за допомогою спроектованої нами візуальної матриці.

Матриця надалі була трансльована в цифровий формат.

Результат

Інтенсивний та відкритий формат стратегічної зустрічі топ менеджменту дозволив провести ефективну сесію із представниками регіональних юнітів для каскадування цілей на 2020 рік. На цій сесії були вироблені правила взаємодії регіональних юнітів та центру.

Цілі на 2020 рік були успішно реалізовані. У лютому 2021 року була проведена ретроспектива та наступне стратегичне планування. Згідно висновків ретроспективи та форсайтінгу трендів клієнтского досвіду, їхнього аналізу вироблені цілі на 2021 рік та стратегічний план розвитку на п’ять років. Створено 8 продуктових Agile команд.

Отримавши відчутний, позитивний результат банк розширив колаборацію з NewRealGoal. До прикладу, нас було залучення для злагодження довгострокових бізнес цілей HR департаменту та створення якісного back log на рік.